Poptávka po dobrovolnících na světovou konferenci

19. června 2019 v 21:51 |  Pozvánky na akce
Na světovou sportovní konferenci ECSS jsou stále ještě poptáváni dobrovolníci!

Info od kolegy Brtníka:

Dobrý den,
děkujeme moc za zájem s případnou pomocí jako dobrovolník na ECSS Prague 2019. http://ecss-congress.eu/2019/19/index.php.
Další informace viz text níže. Pro dobrovolníky kongres začíná již 2.7., kdy proběhne trénink a příprava jednotlivých úkolů.
Pokud byste měla zájem, v příloze je návod, jak se zaregistrovat mezi účastníky konference.
Univerzita Karlova, respektive Fakulta tělesné výchovy a sportu, je spoluorganizátorem největšího sportovního kongresu v Evropě, který proběhne v Praze v Kongresovém centru ve dnech 3. - 6. července 2019. Jedná se o multioborový kongres na poli biomechaniky, fyziologie zátěže, sportovní medicíny, psychologie a pedagogiky sportu, managementu sportu a dalších přidružených oborů, kdy je očekáváno kolem 3 000 účastníků. Podrobnosti naleznete na webových stránkách kongresu http://ecss-congress.eu/2019/19/.
Kongres je jedinečnou příležitostí k osobnímu setkání s předními osobnostmi výzkumu v oblasti sportu.
Z řad studentů a akademiků nebo dalších zájemců hledáme dobrovolníky pro pomoc s organizací kongresu. Jedná se o cca 20 hodin nenáročné práce (navigace účastníků, příprava balíčků, obsluha audio a videotechniky, recepce, hlídání časové dotace na příspěvky,…). Jako odměnu nabízíme volné vstupné na kongres (plná cena od 400 do 650 euro) včetně všech benefitů. Benefity zahrnují volnou účast na celý kongres včetně společenského programu, stravu, závěrečný večer a pro zájemce zdarma ubytování na kolejích FTVS UK.
Pokud vás tato nabídka oslovila a máte chuť se připojit mezi dobrovolníky, prosím kontaktujte Mgr. Tomáše Brtníka (tbrtnik@ftvs.cuni.cz), který vám poskytne další informace.
Za organizační tým ECSS Prague 2019
Mgr. Tomáš Brtník
Doc. Jiří Baláš, PhD.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama